Konferencja Naukowa „Internationale Bildungskooperation im Bereich Deutsch als Fremdsprache: State of the Art & Perspektiven",

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na I. Międzynarodową Konferencję Naukową „Internationale Bildungskooperation im Bereich Deutsch als Fremdsprache: State of the Art & Perspektiven", która odbędzie się na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w dniach 16. i 17. czerwca 2023 r.

Konferencja jest organizowana w wyniku nowo powstałego partnerstwa współfinansowanego przez DAAD (GIP) we współpracy trzech ośrodków naukowych: Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Instytut Lingwistyki Stosowanej, Zakład Glottodydaktyki i Badań nad Interkulturowością), Radboud Universiteit w Nijmegen oraz Uniwersytetu Philippsa w Marburgu.

W załączeniu znajdą Państwo szczegóły dotyczące zgłoszeń.

Call for Papers

W celu zgłoszenia udziału prosimy o kontakt mailowy: magdalena.jaszczyk@amu.edu.pl

W imieniu Komitetu Organizacyjnego,

Magdalena Jaszczyk-Grzyb