Kolejne sukcesy Koła Naukowego Studentów Lingwistyki Stosowanej!

1. W ramach sekcji frazeologicznej prowadzonej pod opieką dr Elżbiety Dziurewicz i dr Joanny Woźniak przyznane zostały dwa granty zespołowe na łączną kwotę 20000 zł w konkursie IDUB study@research. Nagrodzone projekty to:
    • "Nauka idiomów a cyfrowe platformy edukacyjne na przykładzie strony internetowej Treedioms" dla zespołu w składzie Anna Zabłocka (kierowniczka projektu), Marta Kubisiak, Katarzyna Adamczyk, Julia Spychała, Klaudia Samborska, Margareta Mleczak, Dagmara Dubińska, Michał Ejankowski;
    • "Ogłoszenia towarzysko-matrymonialne na przestrzeni lat. Analiza porównawcza na przykładzie języka polskiego, niemieckiego i angielskiego", dla zespołu w składzie Weronika Pawłowska (kierowniczka projektu), Iwona Gepard, Jarosław Jaroński, Oskar Lis, Hanna Ślusarczyk, Maria Niemczyk, Maja Kristofek, Aleksandra Liberda.
  2. Natomiast w konkursie "UAM Inspiruje" projekt zgłoszony przez Panie Martę Kubisiak, Martę Pawlak i Julię Zgolińską (Sekcja Badań nad Różnicami Indywidualnymi - opiekun: dr Jakub Przybył) otrzymał dofinansowanie jako jeden z pięciu na UAM. Projekt dotyczy samoregulacji w uczeniu się języka angielskiego i jest przeznaczony dla młodzieży z technikum. Studentki przeprowadzą cykl warsztatów oraz będą zbierać dane do opisu efektów interwencji.
Wszystkim zaangażowanym studentkom i studentom oraz opiekunom naukowym serdecznie gratulujemy!