Jest projekt i jest pracownia Kompetencji Osobistych i Uczeniowych (KOUCZ)

Niedawno informowaliśmy, że dzięki wsparciu Władz Dziekańskich studiujący na Wydziale Neofilologii będą mogli skorzystać z indywidualnej konsultacji w ramach inicjatywy wydziałowej, której celem jest wspieranie studentów i studentek w nauce i rozwoju osobistym. Projekt ten, koordynowany merytorycznie i organizacyjnie przez dr Katarzynę Bieniecką-Drzymałę, a naukowo przez dr Jakuba Przybyła z Instytutu Lingwistyki Stosowanej, zyskał dzięki przychylności Dyrektor ILS, prof. Danuty Wiśniewskiej swoją własną kameralną pracownię z widokiem na VI piętrze Collegium Novum, gdzie będą prowadzone spotkania doradczo-coachingowe. Dziś, w ramach otwarcia pracowni odwiedziła nas Dyrektor ILS prof. Danuta Wiśniewska, Dziekan ds. Studenckich prof. Andrzej Narloch oraz Kierownik Zakładu Glottodydaktyki i Studiów nad Interkulturowością prof. Sylwia Adamczak-Krysztofowicz.

Na zainteresowanych studiujących czekają jeszcze wolne terminy. Zapraszamy!

Katarzyna Bieniecka-Drzymała