„Dzieci na Wydziale Neofilologii UAM”

Dnia 09.05.2017 r. uczniowie klas 3-6 ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mosinie wzięli udział w projekcie „Dzieci na Wydziale Neofilologii UAM”, który odbył się w Instytucie Lingwistyki Stosowanej. Projekt ten miał na celu zachęcić dzieci do nauki języków obcych. Zajęcia zaczęły się od krótkiego wykładu na temat języków obcych, który poprowadziła Pani Doktor Małgorzata Bielicka wraz z Panią Doktor Nadją Zuzok. Następnie studentki 2. roku lingwistyki stosowanej – Karolina Broda, Martyna Gabrych, Patrycja Greczyło, Agnieszka Link, Aleksandra Sauermann oraz Dajana Sipa zaprezentowały mini scenki dotyczące metody nauki języków obcych. Uczniowie z chęcią odpowiadali na pytania i wzięli udział w quizie, byli aktywni i zainteresowani. Szczególnie spodobała im się część artystyczna przygotowana przez Anitę Domagałę, Tomasza Klapczarka, Kingę Kwiatkowską i Małgorzatę Ostrowską z 3 roku ze specjalizacji glottodydaktycznej. Organizacją całego spotkania zajęły się  Pani Doktor Doroty Owczarek oraz Pani Doktor Marty Zawackiej-Najgeburskiej.

Notatkę sporządziły: Agnieszka Link, Karolina Broda, Dajana Sipa i Patrycja Greczyło.

Szybkie linki:

STRONA WYDZIAŁU DZIEKANAT