Zakłady i pracownie

Zakład Badań nad Wielojęzycznością
Kierownik
    prof. UAM dr hab. Aldona Sopata, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakład Dydaktyki Kultury i Mediów
Kierownik
    prof. UAM dr hab. Camilla Badstübner-Kizik, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
St. wykładowcy
    dr Grażyna Kunigiel-Trąpczyńska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakład Dydaktyki i Metodyki Nauczania Języków Obcych
Kierownik
    prof. dr hab. Barbara Skowronek, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakład Glottopedagogiki Interkulturowej
Kierownik
    prof. UAM dr hab. Sylwia Adamczak-Krysztofowicz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Profesor senior
    prof. dr hab. Waldemar Pfeiffer, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adiunkci
    dr Luiza Ciepielewska-Kaczmarek, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Doktoranci
    mgr Magdalena Jaszczyk - Grzyb, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakład Komunikacji Interkulturowej
Kierownik
    prof. UAM dr hab. Stephan Wolting, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
DAAD Lektorin
DAAD Sprachassistentin

Zakład Lingwistycznych Studiów nad Przekładem
Profesor
    prof. dr hab. Alicja Sakaguchi, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
St. wykładowca

Zakład Studiów Kontrastywnych
Kierownik
    prof.UAM dr hab. Marcin Maciejewski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Profesor senior
    prof. dr hab. Christoph Schatte, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Profesor
    prof. UAM dr hab. Joanna Kubaszczyk, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakładu Dydaktyki Języka Angielskiego
Kierownik
    prof. UAM  dr hab. Danuta Wiśniewska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    mgr Joanna Liskowska-Sikora
    mgr Monika Michalak