Koło naukowe

REGULAMIN Koła Naukowego Studentów Lingwistyki Stosowanej

Istniejące Sekcje koła:

1. Sekcja ludologiczna
Poznańskie Koło Polskiego Towarzystwa Badania Gier przy ILS UAM, http://www.ptbg.org.pl
Opiekun/Przewodniczący Zarządu Głównego Koła: dr Augustyn Surdyk, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Terminy i miejsce spotkań: każda trzecia środa miesiąca, godz.: 18:00-19:30, ILS sala nr 214

2. Sekcja translatoryczna
Opiekun: dr Agnieszka Błażek, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl

3. Sekcja Komunikacji Interkulturowej
Opiekun: dr Joanna Andrzejewska, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4. Sekcja tłumaczeń literackich
Opiekun: dr Anna Urban, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Terminy i miejsce spotkań: (podawane na tablicy ogłoszeń)

5. Sekcja kulturoznawcza "kultur.de"
Opiekun: dr Marta Janachowska-Budych, Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

6. Sekcja dialektologiczna
Opiekun: mgr Katarzyna Zielony, Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Terminy i miejsce spotkań: (podawane na tablicy ogłoszeń)

7. Redakcja pisma kulturalnego studentów UAM "Aurora"
Opiekun: mgr Bartosz Cudzich, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Terminy i miejsce spotkań: (podawane na tablicy ogłoszeń)

8. Międzywydziałowe koło naukowe kultury współczesnej "Aurora"

9. Sekcja medioznawcza
Opiekunowie: prof. UAM dr hab. Camilla Badstűbner-Kizik,