Studia doktoranckie

Od roku 2019 UAM prowadzi ogólnouniwersytecką Szkołę Doktorską.

Jeśli myślą Państwo o prowadzeniu badań naukowych i karierze naukowej, zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji do Szkoły Doktorskiej (dyscypliny: językoznawstwo / literaturoznawstwo). Pracownicy Instytutu Lingwistyki Stosowanej z przyjemnością podejmą się opieki naukowej nad projektami badawczymi związanymi z ich specjalnościami. Szczegółowe informacje o Szkole Doktorskiej znajdują się w Przewodniku doktoranta.

UWAGA! Rekrutacja 2020/2021
Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej w dyscyplinach językoznawstwo i literaturoznawstwo jest wstępnie planowana na 7-12 września 2020 r. (szczegółowy grafik zostanie opublikowany po złożeniu dokumentów przez kandydatów). Wyniki zostaną podane 18 września 2020.

Kandydaci do Szkoły Doktorskiej mogą składać dokumenty od 27 lipca do 24 sierpnia. Szczegółowe informacje na temat wymaganej dokumentacji znaleźć można w Przewodniku Doktoranta. Szczegółowych informacji dotyczących miejsca składania dokumentacji udziela p. Agnieszka Kalecińska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Zapoznaj się z prezentacją!