REKRUTACJA STUDIA LICENCJACKIE 2022/2023


ŚCIEŻKI I SPECJALIZACJE Jesteś zainteresowany studiowaniem u nas? Przeczytaj, co Ci oferujemy! Jeśli masz dalsze pytania, wyślij je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pełną listę przedmiotów, których będziecie się uczyć na każdym roku studiów, można znaleźć w zakładce: Dla studentów/Studia I stopnia/Program studiów.


INFORMACJE DOTYCZĄCE EGZAMINÓW USTNYCH
Informujemy, że w przypadku maturzystów z roku szkolnego 2021/2022 w miejsce egzaminu ustnego z danego przedmiotu uwzględniany będzie wynik z matury pisemnej z tego przedmiotu z poziomu korzystniejszego dla kandydata na wszystkich kierunkach studiów, na których wymagany jest egzamin ustny z języka polskiego lub języka obcego nowożytnego.

 FAQs

Pytania proszę wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pytanie 1: Chcę starać się o przyjęcie na lingwistykę stosowaną z zaawansowanym niemieckim i na lingwistykę stosowaną z zaawansowanym angielskim. Czy muszę wnieść dwie opłaty?
Odpowiedź: Tak, opłatę rekrutacyjną wnosi się za zapis na każdy kierunek/specjalność studiów, niezależnie od liczby wybranych kierunków/specjalności studiów.

Pytanie 2: Ile trzeba było mieć punktów w zeszłym roku, że dostać się na lingwistykę stosowaną?
Odpowiedź: Lingwistyka stosowana z zaawansowanym niemieckim:
I etap – 71.80

II etap – 65.30
Lingwistyka stosowana z zaawansowanym angielskim:
I etap – 84.40
II etap – 76.10
 


Kontakt
Wydział Neofilologii
Instytut Lingwistyki Stosowanej UAM
al. Niepodległości 4,
61-874 Poznań
                             
Sekretariat
tel. +48 61 829 29 25
                             
Webmaster
Mateusz Ławniczak
mateusz@amu.edu.pl
                             
Media społecznościowe