Komunikaty

Informacje w sprawie prac dyplomowych

Szanowni Państwo, w załącznikach znajdują się już podpisane przez Panią Rektor prof. B. Kaniewską ostateczne wersje zarządzeń oraz wszystkie niezbędne instrukcje dotyczące APD.

Nieobecność prof. UAM dr hab. Danuty Wiśniewskiej

Prof. UAM dr hab. Danuta Wiśniewska będzie nieobecna od 16.07 do 31.08.br.
W dniach od 16.07. do 31.07. wszelkie bardzo pilne sprawy proszę zgłaszać do Pani dr Doroty Owczarek, która w lipcu będzie pełnić zastępstwo.


Komunikat - Egzamin poprawkowy!

Egzamin poprawkowy dla 2. roku SUM z z języka niemieckiego gospodarczego i języka niemieckiego specjalistycznego 03 września br. (piątek).

Harmonogram sesji poprawkowej studia I stopnia

W poniższym linku znajduje się harmonogram sesji poprawkowej dla studiów I stopnia.

Harmonogram sesji poprawkowej 2020

Konferencja „Junge Forschung im Bereich Deutsch als Fremdsprache”

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII. edycji Międzynarodowej Konferencji dla Młodych Naukowców pt. „Junge Forschung im Bereich Deutsch als Fremdsprache”, która odbędzie się 9. i10. lipca w formie zdalnej (z wykorzystaniem platformy Zoom). Konferencję organizują Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Philippsa w Marburgu oraz Radboud Universiteit w Nijmegen.

 
Głównym celem przedsięwzięcia zapoczątkowanego w 2016 roku przez prof. UAM dr hab. Sylwię Adamczak-Krysztofowicz z Instytutu Lingwistyki Stosowanej Wydziału Neofilologii UAM jest merytoryczne wsparcie uczestników pracujących nad swoimi rozprawami doktorskimi i habilitacyjnymi na podstawie dyskusji po wygłoszonych 30-minutowych referatach w międzynarodowym zespole ekspertów.
 
Udział jest bezpłatny, a ilość uczestników ograniczona (w celu zgłoszenia prosimy o kontakt z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.-marburg.de). W załączniku znajduje się program konferencji. 

Powiadomienie o kursie e-learningowym prof A. Matulewska

Pani prof Aleksandra Matulewska informuje, że zrealizuje zajęcia ze studentami na platformie elearningowej UAM. Kurs dla studentów jest dostępny pod linkiem: https://www.elearning.amu.edu.pl/neofilologia/course/index.php?categoryid=278
 
 


Kontakt
Wydział Neofilologii
Instytut Lingwistyki Stosowanej UAM
al. Niepodległości 4,
61-874 Poznań
                             
Sekretariat
tel. +48 61 829 29 25
                             
Webmaster
Mateusz Ławniczak
mateusz@amu.edu.pl
                             
Media społecznościowe