Komunikaty

Nieobecność prof. UAM dr hab. Danuty Wiśniewskiej

Prof. UAM dr hab. Danuta Wiśniewska będzie nieobecna od 16.07 do 31.08.br.
W dniach od 16.07. do 31.07. wszelkie bardzo pilne sprawy proszę zgłaszać do Pani dr Doroty Owczarek, która w lipcu będzie pełnić zastępstwo.


Komunikat - Egzamin poprawkowy!

Egzamin poprawkowy dla 2. roku SUM z z języka niemieckiego gospodarczego i języka niemieckiego specjalistycznego 03 września br. (piątek).

Harmonogram sesji poprawkowej studia I stopnia

W poniższym linku znajduje się harmonogram sesji poprawkowej dla studiów I stopnia.

Harmonogram sesji poprawkowej 2020

Konferencja „Junge Forschung im Bereich Deutsch als Fremdsprache”

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII. edycji Międzynarodowej Konferencji dla Młodych Naukowców pt. „Junge Forschung im Bereich Deutsch als Fremdsprache”, która odbędzie się 9. i10. lipca w formie zdalnej (z wykorzystaniem platformy Zoom). Konferencję organizują Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Philippsa w Marburgu oraz Radboud Universiteit w Nijmegen.

 
Głównym celem przedsięwzięcia zapoczątkowanego w 2016 roku przez prof. UAM dr hab. Sylwię Adamczak-Krysztofowicz z Instytutu Lingwistyki Stosowanej Wydziału Neofilologii UAM jest merytoryczne wsparcie uczestników pracujących nad swoimi rozprawami doktorskimi i habilitacyjnymi na podstawie dyskusji po wygłoszonych 30-minutowych referatach w międzynarodowym zespole ekspertów.
 
Udział jest bezpłatny, a ilość uczestników ograniczona (w celu zgłoszenia prosimy o kontakt z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.-marburg.de). W załączniku znajduje się program konferencji. 

Powiadomienie o kursie e-learningowym prof A. Matulewska

Pani prof Aleksandra Matulewska informuje, że zrealizuje zajęcia ze studentami na platformie elearningowej UAM. Kurs dla studentów jest dostępny pod linkiem: https://www.elearning.amu.edu.pl/neofilologia/course/index.php?categoryid=278
 

Odwołanie zajęć z panem dr Augustynem Surdykiem

W dniach 10-13.03.2020 r. zajęcia i konsultacje z panem dr Augustynem Surdykiem są odwołane.
 


Kontakt
Wydział Neofilologii
Instytut Lingwistyki Stosowanej UAM
al. Niepodległości 4,
61-874 Poznań
                             
Sekretariat
tel. +48 61 829 29 25
                             
Webmaster
Mateusz Ławniczak
mateusz@amu.edu.pl
                             
Media społecznościowe