Spotkania organizacyjne w Instytucie Lingwistyki Stosowanej

Drodzy Studenci Pierwszego Roku,

serdecznie zapraszamy na spotkania organizacyjne, które odbędą się 30 września 2021 roku w Instytucie Lingwistyki Stosowanej na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W czasie spotkań wręczone zostaną Wam legitymacje studenckie, poznacie swoich opiekunów roku, a także uzyskacie szereg niezbędnych informacji dot. studiowania.

Harmonogram spotkań:

a)       I stopień – studia licencjackie – lingwistyka stosowana z wiodącym językiem angielskim, drugim niemieckim orazlingwistyka komputerowa

Godzina: 12:00
Miejsce: sala C1; Collegium Novum, Al. Niepodległości 4, Poznań

b)      I stopień – studia licencjackie – lingwistyka stosowana z wiodącym językiem niemieckim, drugim angielskim

Godzina: 13:30
Miejsce: sala C1; Collegium Novum, Al. Niepodległości 4, Poznań

c)       II stopień – studia magisterskie – lingwistyka stosowana z wiodącym językiem niemieckim, drugim angielskim orazlingwistyka stosowana z wiodącym językiem angielskim, drugim niemieckim

Godzina: 15:00

d)      Filologie regionów

Godzina: 16:30
Miejsce: sala C1; Collegium Novum, Al. Niepodległości 4, Poznań

Spotkania odbędą się w pełnym reżimie sanitarnym. Prosimy o zdezynfekowanie rąk i założenie maseczki przed wejściem na salę.

Do zobaczenia 30 września!

Szybkie linki: