Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII. edycji Międzynarodowej Konferencji dla Młodych Naukowców pt. „Junge Forschung im Bereich Deutsch als Fremdsprache”

Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII. edycji Międzynarodowej Konferencji dla Młodych Naukowców pt. „Junge Forschung im Bereich Deutsch als Fremdsprache”, która odbędzie się 7. i 8. października w formie zdalnej (z wykorzystaniem platformy Zoom). Konferencję organizują Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Philippsa w Marburgu oraz Radboud Universiteit w Nijmegen.
Głównym celem przedsięwzięcia zapoczątkowanego w 2016 roku przez prof. UAM dr hab. Sylwię Adamczak-Krysztofowicz z Instytutu Lingwistyki Stosowanej Wydziału Neofilologii UAM jest merytoryczne wsparcie uczestników pracujących nad swoimi rozprawami doktorskimi i habilitacyjnymi na podstawie dyskusji po wygłoszonych 30-minutowych referatach w międzynarodowym zespole ekspertów.
Udział jest bezpłatny, w celu zgłoszenia udziału prosimy o kontakt z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Program konferencji

 

Szybkie linki:

Kontakt
Wydział Neofilologii
Instytut Lingwistyki Stosowanej UAM
al. Niepodległości 4,
61-874 Poznań
                             
Sekretariat
tel. +48 61 829 29 25
                             
Webmaster
Mateusz Ławniczak
mateusz@amu.edu.pl
                             
Media społecznościowe