Międzynarodowa Szkoła Zimowa na Wydziale Neofilologii (TRAILs Winter School)

W dniach 22-26.02.2021 studenci i pracownicy Wydziału Neofilologii UAM wzięli udział w zimowej szkole online wieńczącej dwuletni międzynarodowy projekt finansowanym przez Komisję Europejską w ramach programu KA2 "Cooperation for Innovation and the Exchange of Good Practices", Konkurs: KA203 – Strategic Partnerships for higher education TRAILS. Celem projektu TRAILs (LSP Teacher Training Summer School) (partnerami projektu są Francja, Włochy, Wielka Brytania, Hiszpania, Chrowacja i Niemcy) było przygotowanie i wdrożenie metod służących rozwijaniu kompetencji dydaktyczno-specjalistycznych u nauczycieli języków obcych w zakresie nauczania języków specjalistycznych. Wśród trenerów prowadzących zajęcia w ramach szkoły znalazły się z ramienia UAM dr Joanna Kic-Drgas i dr Joanna Woźniak z Instytutu Lingwistyki Stosowanej.

Szybkie linki: